FASHION

Trendy - Podzim - část.2

27. září 2009 v 13:56 | Glam Coco
Navlékni se do leopardí kůže!

Zvířecí potisky jsou trendem,který je na vrcholu žebříčku už po mnoho sezón.Ani dnes tomu není jinak.Obvzláště oblíbené jsou pak zebří a leopardí vzory, které se v aktuálních kolekcí objevují v nejrůznějších doplňcích,tričkách i botičkách.

Aktuální kolekce světových návrhářů a značek jsou často zaměřeny právě na leopardí potisky, které zkrátka musíte mít. Oblečená v leopardím si budete připadat maximálně sexy - na tento trend rozhodně můžete vsadit.

Vsaď si na doplňky s leopardími vzory!

Kabelky, šátky nebo obuv s leopardími vzory jsou nyní v na vrcholu. Je o ně skutečně veliký zájem, a tak není divu, že je z čeho vybírat. Pro inspiraci nemusíte chodit daleko, protože množství značek vytvořilo opravdu skvostné "leopardí doplňky", které jsou poměrně snadno k dostání.

ZDROJ:MODA.CZ
Poupraveno


Udělala jsem pro vás malou přehlídku šatů.

Set - Podzim

20. září 2009 v 14:37 | Glam Coco
Romamtický styl.

Trendy - Podzim - část.1

17. září 2009 v 19:19 | Glam Coco
Tento podzim se vrátí renesance.Princeznovské šperky,šály a mašle - neboli romantický styl.Pokud nemáš doma svetřík s velkým výstřihem a knoflíky tak si skoč třeba do Tally Weijl za 399 Kč fialový nebo černý.Svetříky seženeš min. za 175 Kč.
  • Hlavně buď sama sebou.Většina holek musí kopírovat od ostatních takže si např. nakupujou fialový věci,když je v módě fialová.Tohle je takový malý poučení při nakupování.
V šatníku by ti také neměly chybět košile nebo šaty s nabíranými rukávy, které jsou základem tohoto romantického trendu, a samozřejmě saténové či sametové nebo lakované lodičky na vysokém podpatku.

ZDROJ:ELLE.CZ
Poupraveno
 
 

Reklama